Категорії
Фільтр
Ціна
Виробники
Застосувати
 

Послуги та ремонт

     Кожна сучасна людина стикається з проблемою обслуговування або ремонту побутової або офісної техніки. Зараз цей процес називається досить розповсюдженим іноземним словом — сервіс.

Кожен користувач при виборі сервісного центру користується певним критеріям такими як:

- спеціалізація;

- вартість послуг;

- якість ремонту;

- швидкість надання послуг;

- досвід персоналу сервісного центру;

- географічне розташування сервісного центру;

- репутація сервісного центру.

Сервісний центр “СТД-плюс” спеціалізується на таких видах діяльності, як ремонт та обслуговування комп’ютерної та офісної техніки; проектування, впровадження, монтаж, налагодження комп’ютерних мереж, систем відеоспостереження; обслуговування систем документообігу.

Вартість послуг повинна бути такою, щоб забезпечити найкращу якість виконаних робіт. Задоволеними від співробітництва повинні бути обидві сторони як замовник так і виконавець послуг. Замовнику звичайно хочеться відремонтувати свій ноутбук якнайдешевше. Але виникає питання чи буде бажання у виконавця зробити якісно роботу за копійки? Вартість робіт ми намагаємось зробити більш привабливими для наших клієнтів.

Надвисока якість ремонту в нашому сервісному центрі забезпечується наявністю високотехнологічного обладнання яке використовується для ремонту тої чи іншої техніки, а також багаторівневим контролем за виконаними роботами.

Швидкість ремонту залежить від наявності запчастин на складі сервісного центру. Ми маємо великий склад матеріалів та комплектуючих до офісної та комп’ютерної техніки, і вам не доведеться тижнями чекати, поки ми замовимо ту чи іншу деталь.

Наші спеціалісти мають досвід роботи понад десять років з ремонту комп’ютерної техніки, заправки та відновлення картриджів до принтерів та багато-функціональних пристроїв.

Якщо наш сервісний центр розташований не у самому зручному для вас місці міста Черкас, але у нас є така послуга як доставка. Ми приїдемо заберемо ваш принтер і повернемо вже відремонтованим.

Не кожен користувач зможе довірити і віддати, хоч і несправний, але дуже дорогий для серця ноутбук, комп’ютер, принтер в чужі руки. Тому люди цікавляться інформацією, відгуками про ту чи іншу майстерню, сервіс. Репутація чесного партнера відіграє велику роль у будь-якому бізнесі. Адже завдяки бездоганній репутації, сумлінному виконанню своїх зобов’язань перед замовниками залучається більшість постійних клієнтів. Сервісний центр з ремонту оргтехніки “СТД-плюс” працює на ринку з надання послуг з 2004 року і має велику кількість клієнтів з якими співпрацює більше десяти років.

              

  Не знаєте де заправити картридж, відремонтувати принтер, комп'ютер, ноутбук, налагодити систему друку... Телефонуйте або замовляйте дзвінок! Консультуємо, виїджаємо, допомагаємо!

Оберіть підкатегорію