Сервіс

Сервісний центр з обслуговування оргтехніки «СТД-плюс» працює на ринку Черкас та Черкаської області з 2004 року.

Основні напрямки роботи:

   - ремонт та обслуговування копіювальної техніки, принтерів, багатофункціональних пристроїв, факсів;

   - ремонт ноутбуків, моніторів, комп’ютерів;

   - заправка та відновлення картриджів;

Наші інженери мають великий досвід ремонту та обслуговування техніки таких фірм, як KYOCERA, HP, CANON, KONICA-MINOLTA, RICOH, GESTETNER, XEROX, SAMSUNG, BROTHER, LEXMARK, PANASONIC, TOSHIBA та інші.

Заправка та рециклінг (відновлення) картриджів копіювальних апаратів, лазерних принтерів, багатофункціональних пристроїв є достатньо складним технологічним процесом, який вимагає як певних теоретичних знань і практичних навичок від інженера, так і використання спеціального очисного обладнання. Для того, щоб якісно заправити картридж з нього необхідно ретельно видалити залишки відпрацьованого і попереднього тонеру. Ми заправляємо тільки перевіреним високоякісним тонером. Адже використання неякісного тонера, не дотримання повної технології заправки картриджа призводить до швидкого зношення фоторецепторного барабану, зменшення кількості надрукованих сторінок картриджем, передчасного заповнення бункеру відпрацьованого тонера і, навіть, до виходу з ладу самого друкувального пристрою.

Доставка картриджів та техніки в сервісний центр по м.Черкаси, відбувається безкоштовно, Ви сплачуєте лише за ремонт техніки або заправку картриджів.