Програмне забезпечення

Безкоштовна програма Std4Print призначена для друку документів формату PDF з певної папки на вибраний принтер (працює виключно під керуванням операційної системи сімейства Windows).

Завантаження

 

Програму можна завантажили за посиланням std4print v1.01b

Для виводу файлів на друк використовується допоміжна бібліотека Ghostscript, яку можна завантажити за посиланням тут

або завантажити програму разом з бібліотекою std4print v1.01b + ghostscript 9.25

Мережевий принтер часто використовується для роботи в невеликих офісах, а в великих компаніях відправка документів на віддалений принтер є буденною справою. Але інколи друк на такий принтер виявляється не можливий з декількох причин:

У першому випадку в інтернет спільноті є багато рішень цієї проблеми. Суть метода полягає у створені спільної теки на комп’ютері з операційною системою, яка підтримує застарілий принтер. Сама операційна система для принтера, на який відправлятимуться документи, може встановлюватись і на віртуальну машину. Потім у спільну теку відправляються документи для друку, переважно у форматі PDF, і з цієї теки за допомогою спеціального скрипта  автоматично роздруковуються. Як правили такі проблеми стосуються принтерів і багатофункціональних пристроїв, які не оснащені мережевими картами і підключаються до комп’ютера через інтерфейс USB або LPT.

У другому випадку треба налаштувати локальну мережу або замінити обладнання, що дає збій, для нормальної роботи мережевого принтера.

Третій випадок надав нам натхнення розробити скрипт для тестування принтерів в сервісному центрі «СТД-плюс». Так у нас для перевірки відремонтованих принтерів та багатофункціональних пристроїв використовується окремий комп’ютер. Для тесту принтера, для перевірки його працездатності, ми можемо відправляти документи з різних робочих місць нашого офісу. Це покращує якість перевірки, оскільки тестові сторінки, які вбудовані в принтер не завжди дають повну інформацію про стан принтера. Але тут виявилась проблема, бо на тестовому комп’ютері встановлено понад триста драйверів принтерів, і кожен раз додавати на робочі місця спільні мережеві принтери займає певний час, засмічує операційну систему локального робочого місця і може збити користувача з пантелику коли він відправляє на друк документ і при цьому не може вибрати принтер із списку сотні найменувань.

У всіх вищенаведених трьох випадках фактично створюється віртуальний принтер.